Birojs

Zvērinātu advokātu birojs «VORONCOVS» ir dibināts 2011. gadā ar specializāciju komerctiesībās. Birojam paplašinoties, juridiskā palīdzība tiek sniegta arī administratīvajās lietās, īpaši saistībā ar nodokļu strīdiem, būvniecības procesiem un iepirkumiem. Biroja advokāti nodrošina arī personu aizstāvību kriminālprocesos, kā arī sniedz juridisko palīdzību un pārstāv cietušos kriminālprocesuālās darbībās.

Ikdienā sniedzam konsultācijas un risinām visus jautājumus, kas saistīti ar Latvijas un ārvalstu klientu saimnieciskās darbības atbalstu. Mūsu klienti ir Baltijas un Skandināvijas valstu, Itālijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Uzbekistānas un Kazahstānas uzņēmējsabiedrības, kā arī daudzi Latvijas komersanti un privātpersonas. Birojs ilgstoši sadarbojas ar Dānijas vēstniecību Latvijā un ir Dānijas Tirdzniecības palātas Latvijā zelta biedrs.

Apzinoties, ka juridiskā palīdzība komercdarbības atbalstam un aizstāvība finanšu un ekonomisko noziegumu jomā ir cieši saistīta ar nodokļu un grāmatvedības jautājumiem, mēs pastāvīgi sadarbojamies ar augsti kvalificētiem grāmatvežiem un zvērinātiem revidentiem.

Plašā advokātu un juristu komanda arī apjomīgus uzdevumus izpilda īsā laika posmā. Biroja mērķis - sniegtās juridiskās palīdzības efektivitāte, vienlaikus saprotot, ka svarīgāks par patērēto laiku ir klienta interesēm atbilstošs rezultāts.